Med 20. in 29. marcem 2026 vas vabimo v RG bistro, kjer bomo v okviru Tedna restavracij pripravili posebno kulinarično doživetje z izbranimi jedmi in vrhunskimi vini Radgonskih goric.
Degustacijski meni bo na voljo v naslednjih terminih:
ob 12.00, 16.00 in 20.00, v nedeljo, 29. 3., ob 12.00.
Število mest je omejeno, zato priporočamo pravočasno rezervacijo.
Rezervacije: www.vivi.si
🍽️🍾
